Tvořivá dílnička

V odpoledních hodinách se dnes 14. 11. 2018 opět uskutečnila tvořivá dílnička s názvem „VESELÝ SNĚHULÁK“. Děti si zde se svými rodiči nebo babičkami mohly popustit uzdu své fantazii a procvičit šikovné ručičky. K dispozici byla spousta vhodného materiálu a tak jen stačilo pustit se do díla. Děti byly opravdu šikovné a sněhulák se jim moc povedl 😉 👍 👏

📚Prázdniny v knihovně📚

Prázdniny slouží dětem a učitelům hlavně k odpočinku. To ale neplatí pro naší knihovnu. Nabízíme jen malé nahlédnutí do jednoho všedního dne v knihovně…
S papírovými pajduláky, které jsme si sami vytvořili, hrajeme malé „potřeštěné“ divadélko… a pak jsme měli chuť pokreslit si obličejíky… tak ahóóóój zase někdy příště!!!

 

Prázdninová soutěž „Mezi řádky za zvířátky“

Vyhlašujeme PRÁZDNINOVOU SOUTĚŽ pro naše nejmenší čtenáře.

  1. Přijďte do knihovny nahlédnout do připravených časopisů PŘÍRODA.
  2. Vyberte si své zvířátko, se kterým budete dál pracovat.
  3. Vymyslete:
    1. obrázek s tímto zvířetem
    2. říkanku s tímto zvířetem
    3. krátký příběh (pohádku) s tímto zvířetem

KAŽDÝ SI VYBERE MOŽNOST, KTERÁ MU VYHOVUJE, MŮŽETE I VŠECHNY TŘI.

Soutěž končí 31.8.2018. Na svém výtvoru můžete pracovat i v knihovně, chvilku nebo celé prázdniny, každý den (kromě čtvrtka) od 8.00-14.00hod.

Jak a kam odevzdat své práce:
Své práce odevzdávejte kdykoliv během průběhu soutěže v dětském oddělení městské knihovny v Lovosicích. Důležité je nezapomenout svá dílka podepsat celým jménem a uvést na sebe kontakt (telefon a e-mailovou adresu).

Odměna:
O výhercích rozhodne losování, které proběhne v září (termín upřesníme) v dětském oddělení městské knihovny. Na výherce čeká odměna.

 

NA VŠECHNA DÍLA SE MOC TĚŠÍME A VŠEM ZÚČASTNĚNÝM DRŽÍME PALCE:-)