Kalendář akcí

« předchozí červen 2019 další »
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
          1
2
3
4
* Pasování prvňáčkůPasování prvňáčků

Čas: 08:30

Slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře

* Letní koncertLetní koncert

Čas: 18:00

Umělecké pěvecké studio Bell canto

5
* Pasování prvňáčkůPasování prvňáčků

Čas: 08:30

Slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře

6
7
8
9
10
* Cestovatelská besedaCestovatelská beseda

Čas: 17:00

Beseda s cestovatelem, etnografe a spisovatelem v ránci cyklu Setkání s osobnostmi.

11
* Těšíme se na prázdniny I.Těšíme se na prázdniny I.

Čas: 17:00

koncert ZUŠ

12
* Stepující beruškaStepující beruška

Čas: 14:00

Tvořivá dílnička v dětském oddělení

* Těšíme se na prázdniny II.Těšíme se na prázdniny II.

Čas: 17:00

koncert ZUŠ

13
14
15
* Výstava trofejíVýstava trofejí

Čas: 09:00

Výstava mysliveckých trofejí denně 9-16h

16
* Výstava trofejíVýstava trofejí

Čas: 09:00

Výstava mysliveckých trofejí denně 9-16h

17
* Výstava trofejíVýstava trofejí

Čas: 09:00

Výstava mysliveckých trofejí denně 9-16h

18
* Výstava trofejíVýstava trofejí

Čas: 09:00

Výstava mysliveckých trofejí denně 9-16h

19
* Výstava trofejíVýstava trofejí

Čas: 09:00

Výstava mysliveckých trofejí denně 9-16h

20
* Výstava trofejíVýstava trofejí

Čas: 09:00

Výstava mysliveckých trofejí denně 9-16h

21
* Výstava trofejíVýstava trofejí

Čas: 09:00

Výstava mysliveckých trofejí denně 9-16h

22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nejnovější příspěvky

  1. Knihovna se opět otevře 4. května 2020 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Knihovna se opět otevře 4. května 2020
  2. Noc s Andersenem 2020 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Noc s Andersenem 2020
  3. Tvořivá dílna 12.2.2020 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tvořivá dílna 12.2.2020
  4. Východní Krušné hory – krásy dvou světů – Jiří Svoboda Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Východní Krušné hory – krásy dvou světů – Jiří Svoboda
  5. ISLAND – Karel Starý – cestopisná přednáška Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ISLAND – Karel Starý – cestopisná přednáška
  6. Program ÚNOR 2020 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Program ÚNOR 2020
  7. Hovory s osobnostmi: JUDr. Daniela Kovářová Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hovory s osobnostmi: JUDr. Daniela Kovářová
  8. Matka a dcera: Božena Němcová a Theodora Němcová Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Matka a dcera: Božena Němcová a Theodora Němcová
  9. Výstava fotografií – Pavel Mego: KRÁSY ČESKO-SASKÉHO ŠVÝCARSKA Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výstava fotografií – Pavel Mego: KRÁSY ČESKO-SASKÉHO ŠVÝCARSKA