Březen – měsíc čtenářů, knih a internetu

Městská knihovna Lovosice

Akce Březen 2015

10. března Když vypráví Irena Fuchsová – setkání se spisovatelkou.

Sál knihovny. Začátek v 17 hodin. Vstupné 30 Kč.

23. března Tvořivá dílna s výtvarnicí Mirkou Dostálovou -výroba ozdobných (dárkových) o balů na knihy
kombinovanou technikou (intuitivní kresba, perokresba, akvarel, monotyp, koláž, asambláž).

Malý sál knihovny, začátek v 15 hodin, Poplatek zxa materiál 30 Kč,- počet míst omezen – je třeba se včas objednat.

31. března Hledáme své předky – rodopisná přednáška genealoga Ing. Lubomíra Nového o tom jak si sestavit svůj rodokmen.
Kdo již pracoval na svém rodokmenu nechť se přijde pochlubit…

Sál knihovny. Začátek v 17 hodin. Vstupné 30 Kč.

Oddělení pro mládež

2. – 6. března Týden čtení aneb “Čtení sluší každému” – přijďte nám přečíst vaše oblíbené knihy.

V dětském oddělení vždy od 14. hodin (mimo čtvrtka).

11. března Beseda se spisovatelkou Veronikou Válkovou

Sál knihovny. Začátek ve 12:30 hodin. Zadáno pro ZŠ Lovosice

18. března Velikonoční dílna pro děti

Oddělení pro děti a mládež od 14 do 18 hodin.

27. března Noc s Andersenem

Začátek v 18 hodin. Informace v oddělení pro děti a mládež.

Po celý měsíc březen bude probíhat amnestie na pokuty a upomínky pro zapomnětlivé čtenáře!