Vánoce v knihovně

V úterý 9. prosince od 18.00  se uskuteční v sále Vánoční koncert sboru VOCAL FRIENDS vedeného sbormistrem Jakubem Kochem.
(knihovna bude otevřena již od 17.00 pro zájemce o prohlídku knihovny)

Ve středu 17. prosince od 14.00 zveme děti do dětského oddělení na předvánoční odpoledne, v rámci Vánoční dílny si mohou vyzkoušet výrobu  např. vánočních ozdob, svícnů nebo krabiček na dárky, dále budou probíhat vědomostní soutěže o ceny a chybět nebude ani malé občerstvení.

A na závěr – upozornění pro čtenáře – knihovna bude ve dnech 29. prosince 2014 až 2. ledna 2015 zavřena. Naposledy si tedy vypůjčíte 23. prosince a potom až 5. ledna!