Týden knihoven 2013

Naše knihovna v týdnu od 30. září do 4. října nabízí čtenářům :

• Akci 1+1 registrace zdarma. Každý čtenář, který zaplatí registraci v tomto týdnu obdrží poukaz na registraci zdarma.  Získaný volný poukaz může následně využít pro rodinného příslušníka, kamaráda či známého.
  • Upomínkovou amnestii
  • Anketu o nové knihovně (o tom jak by měla být vybavena, jaké knihy by tam neměly chybět, jak by mělo být otevřeno, co by se mělo pořádat…). vyplňte zde
  • Pro děti je připravena výtvarná soutěž o nové knihovně – Namaluj knihovnu svých snů Výtvarná dílka mohou děti tvořit v knihovně, nebo přinést z domova.  Namaluj, jak by měla knihovna pro děti a mládež vypadat dle tvých představ.