Březen – měsíc čtenářů

Březen - měsíc čtenářů

Městská knihovna Lovosice pořádá v rámci Měsíce čtenářů tyto akce:

1. LEKCE PRÁCE S INTERNETEM PRO SENIORY A DALŠÍ ZÁJEMCE ZAČÁTEČNÍKY
    Po celý měsíc březen každé úterý a pátek dopoledne od 9.00 do 11.00 hod. Za pomoci knihovnic se každý zájemce naučí orientovat v různých internetových prohlížečích, vyhledávačích a webech, naučí se ovládat elektronickou poštu.
  2. VÝSTAVKA KE 150. VÝROČÍ ÚMRTÍ BOŽENY NĚMCOVÉ Šťastná to žena…?!
    Výstavku knih Boženy Němcové, dále knih o životě a rodném kraji této autorky si můžete prohlédnout v oddělení pro děti.
  3. SOUTĚŽ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ
    Na výstavku navazuje soutěž pro děti o této autorce, která proběhne 21. března v dětském oddělení.
    Do další soutěže se mohou děti i dospělí zapojit na webové stránce naší knihovny (knihovna.lovosice.com). Ve hře jsou opět zajímavé knižní ceny a drobné dárky.
  4. V TÝDNU OD 19. 3. DO 23. 3. PROBĚHNE TRADIČNÍ AMNESTIE
    Zapomnětlivým čtenářům, kteří v tomto týdnu vrátí v pořádku knihy, budou odpuštěny sankční poplatky za upomínky.
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Webmaster. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.